wuhan virüsünün olmaması

Bilgi Sözlük Android Uygulamasını Buradan İndirebilirsiniz..


redleader
irlanda hükümetinin, kendisinden kanıt isteyen bir vatandaşına verdiği cevaptır. videonun önemli kısımlarına bakalım.

ekim ayında bu kadın irlanda hükümeti sağlık bakanlığına bir istekte bulunmuş, "bu virüsü izole ettiğinizle ilgili bana kanıt sunabilir misiniz" demiş. çünkü izole etmeden, bir vürükün bir hastalığa sebep olduğunu iddia edemiyorsunuz. bu sayfayı unutmayın, buraya dönücez.

üstüne de sormuşlar; yasaklamaların işe yaradığıyla ilgili kanıtınız nerede. maskelerin sağlığa zararlı olmadığıyla ilgili kanıtınız nerede.

hükümet aylarca oyalıyor bu kadını. sonra da bu videodan bir gün önce yayın yapıyor, cevab veremediler diyor. bunun üzerine bakanlıktan bir mektup geliyor, ve "sorduğunuz sorulara dair elimizde bir bilgi bulunmuyor" cevabını alıyor.

dın dın dınnn. videonun kalanında kadın sormaya devam ediyor. ben de bir kısmını ondan, bir kısmını kendim soruyorum burada.
bu virüsün bu hastalığa sebep oldunu nasıl iddia ediyorsunuz?
izole etmediğiniz virüsün aşısını nereden buldunuz?

yazıyı kapatırken, yukarıdaki linke dönelim. mikipedi denen tuhaf sitede, aynı zamanda içeriğin önceki versiyonlarını da görebiliyorsunuz. bu sayfa kasım 2019'dan beri hayvan gibi editlenmiş. editlenen kısımlar ise, "ikinci maddenin önemsiz olduğunu belirtiyor" dediği kısım. yani 1840'larda adamın yazdığı kitaptaki kuralları 2020 itibariyle değiştirmek gerekmiş.

asemptomatik hasta olayının kolpa olduğundan bahsetmiştik. öyle bir şey olmazsa bu korku pornosu patlayacağından, tıbbı değiştirmişler. böyle de kaypak tiplerle boğuşuyoruz yani.
independence
esasen son derece vardir.

her fikrin soylenmesine, her fikrin dile getirilmesine her zaman sonsuz saygim var ve her zaman sonuna kadar taraftarim.

ote yandan bir de reddedilemeyecek gercekler var. yercekimi gibi, dunyanin elips seklinde oldugu gibi, ölümün var oldugu gibi. dunya duzdur gruplari da var dunyada hem de azimsanamayacak sayida ama bu gercegi degistirmiyor.

kimi teoriler var, aşı bulunacak icine cip yerlestirilecek, 5g getirilecek bu yuzden insanlar ölüyor vs.

tum bu teoriler farkindaysaniz abd kaynakli, yani virüs abd için bulunmaz kaynak. oysa bahse konu olan virüsün kaynagi abd'nin ezeli dusmani çin. bir diger yandan boyle bir virüs yok ama abd'nin işine yarayan şeyler var yahut direkt olarak bill gates'in işine yarayan şeyler var.

peki bu kumpasa abd'nin yine ezeli dusmani olan iran, küba, kuzey kore ve benzeri ulkeler dahil olurlar mi? o ulkelerdeki doktorlar da virüsün var oldugu konusunda hemfikir. bill gates yahut abd hukumeti dunyanin istisnasiz tum ulkelerini bu kumpasa dahil edebilirler mi? hem dusmanlarini hem muttefiklerini nasil ayni fikir altinda toplayabilirler?

hangi ulke, hangi hukumet siyasi intihar anlamina gelen bu kapanmalara, yasaklara ve ekonomik cokuslere kendi rizalari ile razi olur ve bu kumpasa bile isteye dahil olur?

virüsün izole edilmediginden bahsedilmis, oysa virüsün gen haritasinin paylasilmasi uzun zaman once gerceklesen bir sey. bir kadin bir hukumete soru sordu ve "cevab alamadi" diye boyle bir dusunceye itibar etmek ne derece saglikli olabilir ki.

en vahimi, bu yazilari sadece bu sozluk uzerinden her gun okuyan binlerce insanin aklinda gercekten boyle bir soru isareti uyanir ve tedbiri falan elden birakip rehavete kapilirlarsa ne olacak?

kesin emin oldugum bir sey bu virüsün var oldugu, bulaş hizinin hayvan gibi oldugu ve mortalitesinin de azimsanamayacak derecede oldugudur. hukumetin verdigi veriler gunde 250 civarinda can kaybi. siz onu carpin 10 la, gunde 2500 kisi virüs sebebi ile yasamini yitiriyor. bunu chp'li belediyeler net olarak acikliyor.

virüs yok diyelim. bu insanlarin ölüm sebebi ne? bill gates suikast timi kurdu ve dunya genelinde bu insanlara suikast mi gerceklestiriyor?

virüs var. kesinlikle var. maske en azindan bulunulmak zorunda olundugu yabanci kapali ortamlarda şart.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol